Not logged in | Log in | Sign Up
5 Rusinowa - Dworzec Główny, A z autobusami to powinno być tak: 8->20->14 Gaj/Glinik, 9->21->11 Poniatów, 10->22->11 Kozice, 11->23->7 - Szczawno przez Piaskową, 12->24->8 Szczawienko przez Piaskową, 13->25->10 Glinik Stary, 26(?),27,28 -> Szczawno/Biały Kamień/Konradów, 30-> Żeromskiego-Szczawno Zdrój... dalej to bardzo krótko jeździło ale doszło aż do 36.