Not logged in | Log in | Sign Up
Tutaj, to jakiś specjalny wynajem się Tobie trafił. Takiej regularnej linii, jak w opisie, nigdy nie było. Poprzednia linia nr 1 kursowała następująco :
Wschodnia > Leśna > Wałbrzyska > pl. Grunwaldzki > Muzealna > pl. Św. Małgorzaty > 1-go maja > Wrocławska > Westerplatte > Strzelińska
Była, uruchomiona została 21.05.2007, a zlikwidowana 01.09 tego samego roku. Na dowód zdjęcie rozkładu przystankowego: http://fotozrzut.pl/zdjecia/2f928f9bea.jpg
To była linia typowo pracownicza, coś jak 70 i 72 Szeryfie, które były liniami typowo szkolnymi dla uczniów. Tym autobusem tylko pracownicy tej firmy jeździli.